Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri !

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty'nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4'ün sistem gereksinimleri belli oldu.

Popüler savaş oyunu serisi Call of Duty’nin yeni oyunu olan Call of Duty: Black Ops 4’ün sistem gereksinimleri belli oldu

Call of Duty, dünyaca popüler olan birinci şahıs nişancı türü aksiyon savaş oyunudur. Hemen hemen her sene yeni bir oyun yayınlayan Call of Duty Resmi Twitter sayfasından Call of Duty: Black Ops 4’ün ilk videosunu yayınlanmıştı ve açıklama kısmında ise 12 Ekim 2018’de yayınlanacak bilgisine yer vermişti. O haberimize hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Uzun zamandır Call of Duty: Black Ops 4 en çok beklenen oyunlar arasında yerini almıştı. Call of Duty: Black Ops 4’in resmi sistem gereksinimleri açıklandı. PC tarihinin en çok satan oyunları arasına adını yazdıracak gibi duruyor. Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasada raflarda yerini alacak. Sistem gereksinimlerine bakıldığı zaman oyuncuların ceplerini yakacak gibi görünüyor. Oyunun meraklılarına biraz masraf çıkaracak gibi durmakta. Şuanda sadece yapım firmasından önerilen sistem gereksinimleri yayınlandı. Grafiksel açıdan da oyuncuları epey heyecanlandırmakta. Hızlı oynama şekli, aksiyon dozunun yüksek olması ve popüler konuları ele alması oyun serisinin en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

:: Önerilen gereksinimleri:

  • İşlemci (CPU): Intel Core i5-2400 3.1GHz veya AMD Ryzen R5 1600X
  • Ekran kartı (GPU): GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 580 8GB
  • RAM (Bellek): 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 / 64-bit
  • Depolama: 90 GB

Etiketler

Yorum Yap